Blog

CNR Avrasya Boat Show 15.Fuar şubat ayında başlıyor

CNR her sene olduğu gibi bu sene de deniz tutkunlarının gölünü fethetmeye hazırlanıyor. Fuarcılık alanındaki başarılarıyla bu alanda dünyadaki iki büyük fuar organizatörlerinden biri konumunda.
85 bin metrekare gibi ciddi bir alanda sergilenecek olan 15.Uluslar Arası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı, dünyanın çeşitli ülkelerinden ziyaretçileri ağırlayacak.
Dünyaca ünlü araç ve ekipman markalarının yanı sıra yerli firmaların da boy göstereceği fuarda; sadece motoryat ve yelkenli değil, denizciliğe dair bir çok alanda ürün ve hizmette olacak.
Geçen sene Şubat ayında yapılan fuarda 9 günlük süreçte,ziyaretçilerin %73’ü profesyonel alıcı olarak ziyaret gerçekleştirerek CNR’a sıcak ticaret hacmi olarak 230 milyon dolarlarlık bir katkı sağladı.
Toplam ticaret payı ise 600 milyon dolar seviyelerini gördü.Bu seneki hedefin elbette daha üst seviyelere çıkmak olduğu ve bu yönde yeniliklerle fuar hazırlanıldığı bilgiler arasında. Denizcilik alanındaki tecrübelerine dayanarak ziyaretçilere farklı deneyimler yaşatmayı amaçlayan CNR, bu sene kendinden daha da çok söz ettireceğe benziyor.

Fuar 21 Şubat-01 Mart’ta her zamanki yerinde sizleri bekliyor.

2 Aralık 2019 Genel , , ,
Sayın, Taner ULUDAĞ

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.