HAKKIMIZDA

Uludağ Yatçılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Geleneksel ustalığın çağdaş mühendislikle buluştuğu yer…

Uludağ Yatçılık bir aile şirketi olup, 2004’ten bu yana İstanbul Tuzla tersaneler bölgesinde iş hayatını sürdürmektedir. Ana iş alanımız denizcilik sektörü ve deniz araçlarının krom (paslanmaz metal) malzemeden donanım imalatıdır. Yaklaşık 20 yıldır bulunduğumuz bu piyasada sayısız projeyi teslim etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

%100 Müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek, yılların verdiği tecrübe ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılanması amacıyla daima proje sonrasında yapılan işten memnun olmaları için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Ağırlıklı olarak yat ve tekne üzerine projeler yapıyor olmamızın yanısıra; bina, büro, ofis, mekan vb. alanlarda da yapmış olduğumuz projeler bulunmaktadır. Bu sebeple paslanmaz dışında demir, alüminyum, prinç gibi metallere dayalı projeler de teslimat hanemize yazılmıştır.

Firmamızın temel prensibi, öncelikle müşterinin talebinin ne olduğunu anlayarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çözüm odaklı çalışmaktır. Sonraki süreçte ana hedef belirlenen çözümü sorunsuz bir şekilde sonuca kavuşturmaktır. Keza işimizi severek yapmamızın da verdiği özveriyle, sektörün potansiyeli ne kadar geniş olursa olsun piyasada bulunduğumuz yaklaşık 20 yıllık süreçte her zaman yenilikçi bakış açımızın yanına ekstra tecrübe kazandığımızı ve kazanılan bu tecrübeyi işimize en iyi şekilde yansıttığımızı görmekten mutluluk duyuyoruz.

“Gelişimin bir sınırı yoktur. Daima talebi karşılama güdümüz, bizim bir adım önde olmamızı sağlayacağının bilincindeyiz. Hazır alınan her şey ihtiyacı karşılamayabilir belki, ancak isteğe özel imalat her zaman tamamlayıcıdır.”

19Yıllık Deneyim
7Kişilik Uzman Ekip
422Tamamlanmış Proje
311Mutlu Müşteri